8932 BLACK VERMONT
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 8932 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 45 |
| Length | 325cm / 128inch |
| Height | 195cm / 77inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 570kg |
Select the slabs:
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53